przeszczep-wlosow-w-poznaniu

Wynajęcie detektywa – 3 powody, dla których warto to zrobić!

Nikt z nas nie podejrzewa, że kiedyś zacznie rozważać wynajęcie agencji detektywistycznej do rozwiązania swoich problemów. Nadszedł jednak ten dzień kiedy zacząłeś analizować tą opcję. Niezależnie od powodu, jeśli coś Ci podpowiada, że należy to zrobić, nie powinieneś się zastanawiać. Usługi detektywa często w bardzo krótkim czasie uwalniają nas od zmartwień, które ciągną się za nami latami. Uspokajają nasze sumienie. Uwalniają nas od życia w stresie. Pomagają nam zrzucić z siebie brzemię noszone na barkach, przysparzające smutku. Oto pięć powodów, które pomogą Ci podjąć decyzję, o podjęciu współpracy z agencją detektywistyczną.

1. Detektywi działają po cichu.
Brzmi trywialnie, ale kiedy przemyślimy tą kwestię lepiej, zrozumiemy, że dokonuje czegoś, na co my często nie mamy szans. Dzieje się tak, ponieważ każdy z nas podchodzi do swojego problemu osobiście. Decyzje, które podejmujemy są ukierunkowane, czy tego chcemy czy nie, naszymi uczuciami. Bardzo trudnym zadaniem jest odłożenie swoich emocji na bok, spoglądanie na sprawę z innej perspektywy. Próba rozwiązania problemu często kończy się więc awanturami z najbliższymi, wypowiadaniem slow, których chcielibyśmy uniknąć i tworzeniem coraz to nowych kłopotów. Detektyw natomiast jest kimś spoza naszego kręgu znajomych, rodziny. Jest obcy w naszym otoczeniu. Pozwala mu to na wniknięcie w sprawę po cichu, bez zwracania na siebie niczyjej uwagi. Ma możliwość poznania osób, o których mu opowiemy z zupełnie innej, nieznanej nam dotąd strony. Jest gotów na podejmowanie znacznie odważniejszych decyzji niż my sami. Posiada umiejętności, dzięki którym dociera do faktów i wydarzeń, o których istnieniu nie mieliśmy pojęcia. Zdobywa dowody, nie dając przy tym nikomu odczuć co tak na prawdę robi. Agencje detektywistyczne szkolą swoich pracowników na wielu płaszczyznach, przez co potrafią oni rozmawiać z ludźmi tak, aby sami się przed nimi otworzyli i wyznali wszystkie sekrety dając tym samym podstawę do rozwiązania trapiącej nas zagadki. Detektyw potrafi więc bez zwracania na siebie uwagi dotrzeć do informacji, o które go poprosimy.

2. Nie jesteś pewien, czy Twoje oskarżenia są podstawne.
Rzucanie bezpodstawnych oskarżeń może wiązać się z utratą czyjegoś zaufania. Tyczy się to każdej dziedziny życia – więzów rodzinnych, przyjaźni, pracy. Nie łatwo bowiem wycofać raz już rzucone oskarżenie, znacznie łatwiej natomiast sprawdzić swoje przypuszczenia przy pomocy agencji detektywistycznej. Powierzenie swoich podejrzeń i zlecenie ich potwierdzenia lub obalenia detektywowi pozwala nam rozwiać wątpliwości bez nadszarpnięcia niczyjego zaufania. Weźmy przykład relacji szef-pracownik. Jeśli zatrudniamy osobę, z którą pracujemy wiele lat, jest ona dla nas wartościowa. Wykonuje pracę, z której jesteśmy zadowoleni jednak naszły nas wątpliwości co do jej uczciwości. Mogliśmy być świadkiem dziwnej rozmowy, odczytać niepokojącego e-maila. Czy warto od razu rzucać oskarżenie wiedząc, że jeśli okażą się fałszywe nasza współpraca nie będzie już taka sama? Drugim dobrym przykładem jest podejrzewanie zdrady. Czy jeden sms, który nas zdenerwował, jedno tłumaczenie się z nieobecności w domu, które wydaje nam się nieszczere jest warte odbycia rozmowy, która jasno ukaże nasz brak zaufania? Nie. Idealnym wyjściem z sytuacji jest skorzystanie z usług agencji detektywistycznej, która w tajemnicy podważy lub potwierdzi nasze przypuszczenia i pozwoli podjąć decyzję o tym jaki krok będzie właściwy.

3. Detektyw dostarcza dowody.
Sztuką nie jest podsłuchać czyjąś rozmowę, czy złapać kogoś na gorącym uczynku. Sztuką jest możliwość udowodnienia danego występku. Detektywi dysponują szeroką gamą sprzętów elektronicznych, ale także doświadczeniem i umiejętnościami interpersonalnymi, dzięki którym nie tylko wyjaśniają sprawy, ale zbierają dowody na potwierdzenie swoich słów. Pozwalają nam zatem wykorzystać zdobytą wiedzę, aby raz na zawsze rozprawić się z dręczącym nas problemem nie dając innym szans na podważenie naszych oskarżeń.

Te trzy powody to tylko i aż trzy argumenty do skorzystania z usług detektywa. Każdy impuls, który podpowiada nam, że agencja detektywistyczna mogłaby rozwiązać nasz problem powinien być dla nas zachęcający do podjęcia z nią współpracy. Pamiętajmy, że próba wyjaśnienia wątpliwości na własną rękę może mieć nieodwracalne skutki.

Post Author:

Dodaj komentarz