Szczoteczka soniczna do zębów – szczoteczka bezkonkurencyjna na rynku

Jak dotąd szczoteczka soniczna to produkt bezkonkurencyjny do mycia zębów. Zdecydowanie przewyższa znane nam szczoteczki tradycyjne, a nawet i te elektryczne. Czym zatem tak przodują oraz powodują, ze każdy chce je mieć? Z pewnością lepiej sprawdzają się do mycia naszego uzębienia poprzez szybsze wirowanie włosia. Podczas jednej minuty szczoteczka soniczna potrafi wykonać 31000 obrotów, przez co nawet podczas bardzo krótkiej higieny naszych zębów jesteśmy dokładnie wymyć całą jamę ustną. Kolejnym powodem jest specjalnie zaprojektowana końcówka szczoteczki. Wyprofilowany koniec włosia dokładnie wymywa resztki z pomiędzy przestrzeni międzyzębowych, bez podrażniania ich podczas mycia. Ta szczoteczka to zatem zbawienie dla wszystkich osób, które zmagają się z wrażliwymi oraz delikatnymi dziąsłami. Czym jeszcze szczoteczka soniczna przekonuje nas, aby posiadać ją na swojej łazienkowej półce? Koniecznie sprawdźcie to razem z nami!

Dokładność

W jaki sposób szczoteczki soniczne gwarantuje nam dokładną higienę jamy ustnej? Między innymi dzięki temu, że jest ona poruszana za pomocą fali dźwiękowych. To właśnie one wprowadzają szczoteczkę w ruch oraz drgania, które docierają nawet do najtrudniejszych miejsc pomiędzy zębami. Ten specjalny ruch poprzez drgania powoduje wytworzenie się widocznej piany, a wraz z nią bąbelków, które wnikają do przestrzeni pomiędzy zębami. To gwarantuje, że szczoteczka efektownie wniknie w szczeliny oraz wymiecie wszystkie zalegające bakterie.

Bez dociskania

Jak już wspomnieliśmy szczoteczka soniczna świetnie sprawdza się dla osób z nadwrażliwymi dziąsłami. Używając jej bez potrzeby dociskania do zębów, chronimy nie tylko nasze dziąsła, ale i również szkliwo. Oprócz tego, że jest bardzo delikatna, jednocześnie o wiele lepiej sprawdza się do usuwania płytki nazębnej niż jej poprzednicy. Wszystko to za sprawą silnym drganiom, które w szczoteczce zostają wywołane przez fale dźwiękowe.

Z zegarkiem w ręku

Na jej znakomitą renomę składa się również czasomierz, który w swojej konstrukcji posiada szczoteczka. Dzięki licznikowi czasu, szczoteczka informuje o długości mycia oraz podpowiada, aby zmienić sposób, czy też stronę szczotkowania naszych zębów. Jest to zatem wspaniały produkt do mycia jamy ustnej dla osób, które zazwyczaj nie przykładają się do szczotkowania i robią to w pośpiechu. Z jej pomocą nawet największy leń zostanie zmotywowany do dokładności podczas higieny swojej jamy ustnej.

Post Author:

Dodaj komentarz