Sprawdź opinie oraz ceny produktów z pokazów Palatnus!

Sprzedaż bezpośrednia nie kojarzyła mi się w pozytywny sposób. Część moich znajomych, którzy uczestniczyli w pokazach, na których oferowane były różnego rodzaju produkty, twierdziło, że cena za dane artykuły jest po prostu złodziejska. Znając te negatywne opinie, przez wiele lat unikałem tego typu spotkań, aż do czasu.

Jakiś czas temu jeden z moich znajomych opowiedział mi o spotkaniu, organizowanym przez firmę Palatinus Sp. z o.o. Bardzo ciepło wypowiadał się o tego typu pokazach i zapraszał mnie na jeden z nich. Była to tak naprawdę pierwsza pozytywna opinia na temat sprzedaży bezpośredniej z jaką się spotkałem. Zaintrygowany i zachęcony przez znajomego na drugi dzień wybrałem się z nim na pierwszy w moim życiu pokaz.

Pokazy firmy Palatinus Sp. z o.o.

Po dotarciu na miejsce mój znajomy poinformował mnie, że spotkanie dotyczyć będzie garnków Venice. Spodobało mi się to, gdyż osobiście lubię gotować i znam się na dobrym sprzęcie kuchennym. Pomimo początkowego sceptycyzmu, po jakimś czasie zauważyłem, że z chęcią słucham monologu wygłaszanego przez sprzedawcę oraz że moja ciekawość na temat tych garnków coraz bardziej wzrasta. Gdy dodatkowo zobaczyłem na internecie opinie i ceny tych produktów, stwierdziłem, że warto rozważyć ich zakup.

Nie byłbym jednak sobą, gdybym nie dowiedział się wszystkiego na temat firmy Palatinus oraz oferowanych przez nią produktów. Stąd poprosiłem o rozmowę Pana Cezarego Kozłowskiego, który zajmuje stanowisko starszego specjalisty ds. sprzedaży w wyżej wymienionej spółce. To właśnie on prowadził pokaz na którym miałem okazję być.

– Firma Palatinus – zaczął Pan Cezary Kozłowski – działa już na polskim rynku od kilku dobrych lat. Jest to legalna oraz zarejestrowana spółka, której dane można znaleźć m.in. w internecie. Bardzo często ludzie pytają mnie o to czy wytwarzamy sami wszystkie te produkty. Jest to oczywiście niemożliwe. Firma Palatinus zajmuje się pośredniczeniem między producentami, a klientami. Mówiąc najprościej, stara się dotrzeć z danych produktem do określonej grupy docelowej, aby móc go sprzedać. Organizujemy pokazy w całej Polsce. Miejsce i godzinę spotkania można potwierdzić kontaktując się z główną siedzibą firmy.

Po zakończonym pokazie, nie mogłem zrozumieć jednego. Dlaczego ceny oferowane na spotkaniu są niejednokrotnie niższe niż na portalach internetowych. Czyżby firma Palatinus oferowała produkty gorszej jakości?

Cena naszych produktów jest konkurencyjna z dwóch powodów – odpowiedział Pan Cezary. Po pierwsze jako firma sprzedajemy rocznie setki produktów różnych marek. Dzięki temu możliwe jest wynegocjowanie jak najniższych stawek z producentami. Po drugie nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej. Pozwala nam to oszczędzić, gdyż nie ponosimy kosztów związanych z wynajmem oraz użytkowaniem lokalu. Zapewniam, że produkty są najwyższej jakości i nasza firma wie doskonale, że nie należy nigdy oszczędzać na trwałości oferowanych artykułów. W sprzedaży bezpośredniej najważniejsze jest zadowolenie klienta. To dzięki poleceniom i dzięki poczcie pantoflowej możemy walczyć z negatywną opinią na temat pokazów.

Dlaczego jest tak dużo negatywnych opinii na temat sprzedaży bezpośredniej?

Negatywne opinie wyrażane przez moim znajomych i rodzinę przez wiele lat zniechęcały do mnie uczestniczenia w pokazach. Skąd one się wzięły i ile jest w nich prawdy? Spytałem o to Pana Cezarego.

– Według mnie sprzedaż bezpośrednia w formie pokazów jest jedną z najlepszych form dotarcia do klienta. Każdy na takich spotkaniach dowiaduje się i mocny i słabych stronach produktu. Widzi na własne oczy jak on działa i jakiej jest jakości. Pozwala to podjąć łatwiej podjąć decyzję, czy warto kupować tego typu produkt. Niestety przez wiele lat rynek ulegał psuciu przez nieuczciwe osoby szukające szybkiego sposobu na zarobek. Powstało wiele nieuczciwych firm, które sprzedawały produkty miernej jakości po zawyżonych cenach. Dodatkowo na rynku działali oszuści, podszywający się pod znane formy, jak Palatinus. Pokazy organizowane przez tych nieuczciwych ludzie nie miały nic wspólnego ani z profesjonalizmem, ani etyką. Wykorzystywali oni naiwność osób starszych i przez to sprzedawali niskiej jakości produkty za wysokie ceny. Należy pamiętać, że takie firmy jak nasza dbają o zadowolenie klienta, gdyż tylko w taki sposób możliwe jest przyciągnięcie kolejnych potencjalnych nabywców.

Pełna oferta spółki Palatinus

W internecie można znaleźć informacje, że firma organizująca pokaz, na którym miałem okazję być, oferuje nie tylko garnki Venice, ale także takie artykuły jak:

  • mata Bodyshape firmy Casada,
  • odkurzacz Clean King,
  • materac Mediair 3D

Poprosiłem Pana Cezarego o krótką charakterystykę każdego produktu. Zgodził się jednak podkreślał, że jedynie podczas pokazu jest czas i możliwość przedstawienia wszystkich funkcji oraz zalet danego artykułu. Charakterystykę należy więc traktować jako ogólny opis i jeśli ktoś jest faktycznie zainteresowany produktem, to powinien udać się na spotkanie organizowane przez firmę Palatinus.

– Bardzo dużą popularnością podczas pokazów cieszą się nasze medyczne produkty, czyli mata Bodyshape firmy Casada oraz materac Mediair 3D. Zostały one stworzone z myślą o ludziach cierpiących na choroby zwyrodnieniowe kręgosłupa w celu ograniczenia dolegliwości bólowych. Każdy z nas wie jak ciężko jest dostać się na rehabilitację w polskiej służbie zdrowia. Mata Bodyshape umożliwia walkę z bólami pleców w warunkach domowych. Posiada ona 10 pól wibracyjnych, które zapewniają maksymalne efekty masażu. Dodatkowo mata podczas pracy podgrzewa tkanki, aby usprawnić krążenie i rozluźnić napięte mięśnie pleców. Intensywność oraz rodzaj masażu mogą być dowolnie zmieniane za pomocą prostego w obsłudze pilota.

– Często wraz z matą masującą oferuję jednocześnie materac Mediair 3D, który bardzo dobrze nadaje się do przedłużania leczniczego działania masażu. Wykonany jest on z wysokiej jakości naturalnej wełny, która chroni tkanki pleców przed utratą ciepła uzyskanego podczas masażu. Dzięki temu działanie rozluźniające na mięśnie pleców zostaje spotęgowane. Należy jednak zaznaczyć, że materac nie nadaje się dla osób cierpiących na alergię na wełnę. Również w przypadku ran i skaleczeń na skórze powinno się unikać stosowania tego produktu.

– Jednym z najbardziej wielozadaniowym urządzeniem jakie sprzedaje jest odkurzacz Clean King. Pełni on nie tylko funkcję energooszczędnego odkurzacza, ale także może działać jako nawilżacz i odświeżacz powietrza. Podczas pracy urządzenia działające filtry wpływają na poprawę jakości powietrza w pomieszczeniu, a także nawilżają je, aby zapobiegać wysychaniu śluzówek. Odkurzacz z powodzeniem może być stosowany do mycia mebli, kanap, foteli, a nawet tapicerki samochodu. Może być także używany jako mop do czyszczenia na mokro paneli lub płytek.

Podsumowanie spotkania i moje wrażenia

Mimo początkowej nieufności przekonałem się, że udział w pokazie nie był czasem zmarnowanym. Oferowane na nim garnki Venice okazały się być bardzo dobrej jakości produktem. Niewiele jest na rynku urządzeń i naczyń do przyrządzania jedzenie, które dawałyby tak wysoką trwałość i jednocześnie duże bezpieczeństwo. Materiały użyte do produkcji garnków nie reagują z gotowanym jedzeniem, dzięki temu posiłki są zdrowe i pozbawione szkodliwych substancji. Bardzo dobrą opcją w zestawie jest to, że umożliwia on gotowanie na parze, co jest jedną z moim ulubionych form przygotowania posiłku.

Po rozmowie z Panem Cezarym oraz bazując na własnych odczuciach z czystym sumieniem mogę polecić tego typu pokazy. Należy jednak zwracać uwagę na firmę organizującą dany pokaz oraz na jakość produktów.

Post Author:

Dodaj komentarz