Sposób na gładkie ciało – laser diodowy Vectus

Laser Vectus to urządzenie służące do dokładnie depilacji laserowej różnych partii ciała. Pozwala skutecznie i bezboleśnie usunąć niechciane owłosienie. Chętnie korzystają z niego kobiety oraz mężczyźni.

Działanie lasera Vectus zapewniają mu nowoczesne technologie oraz udogodnienia. Technologia Phyton Recykling sprawia, że wytworzona energia nie jest utracona. Laser ponownie kieruje odbite od skóry światło na mieszki włosowe, za pomocą luster umieszczonych przy głowicy. Czytnik Skintel indywidualnie określa właściwe parametry i ustawia poziom natężenie lasera dla każdej osoby. Bada on ilość melatoniny i zapewnia bezpieczeństwo zabiegu. Technologia Advanced Contact Cooling odpowiada za chłodzenie depilowanej partii ciała. Daje duży komfort i sprawia, że zabieg jest przyjemny oraz nie powoduje podrażnień.

Laser diodowy Vectus i jego działanie

Laser Vetus opiera się na innowacyjnej technologii nazywanej fototermolizą selektywną. Głowica lasera emituje światło, które wnika w głąb skóry i skutecznie działa na aktywną melaninę znajdującą się w łodydze włosa. Uszkadza komórki macierzyste włosa i zapobiega ich ponownej regeneracji.

Depilacja laserowa przy użyciu lasera Vectus wymaga wykonania kilku serii w celu całkowitego pozbycia się owłosienia. Wiele włosków usuwanych podczas pierwszego zabiegu jest w uśpieniu, dlatego też ma małą ilość melaniny. Wówczas niemożliwe jest ich zniszczenie. Kolejne z serie depilacji laserowej pozwalają trwale usunąć wszystkie włoski, nawet te, których jeszcze nie widać. Poleca się wykonywanie od 4 do 8 serii powtórzeń depilacji, rozłożonych w czasie. Depilacja laserowa przy wykorzystaniu lasera Vectus daje 95% skutecznego usunięcia owłosienia.

Polecane partie ciała do depilacji laserowej przy pomocy lasera Vectus

Depilacja laserowa pach

Depilacja laserowa pach wskazana jest mężczyznom i kobietom. Pozwala skutecznie usunąć włoski znajdujące się w okolicy pach, zadbać o higienę i zwiększyć komfort. Dzięki depilacji laserowej pozbyć się można przykrego zapachu oraz zatrzymać rozwój bakterii w okolicach pach.

Depilacja laserowa miejsc intymnych

Laser Vectus wykorzystywane jest do depilacji okolic intymnych. Mogą z niego korzystać kobiety i mają bardzo dużo możliwości do wyboru. Dużą popularnością cieszy się depilacja brazylijska oraz francuska. Dodatkowo można wydepilować szparę pośladkową.

Depilacja laserowa nóg

Depilacja laserowa nóg pozwala trwale usunąć owłosienie znajdujące się z obu stron ud oraz łydek. Laser Vectus doskonale radzi sobie z włoskami w tych miejscach i nie powoduje ich wrastania.

Depilacja laserowa twarzy

Depilacja laserowa twarzy to głównie usuwanie wąsika oraz włosów znajdujących się w okolicach brody lub uszu. Mężczyźni za pomocą depilacji laserowej twarzy mogą dowolnie wybrać kształt zarostu i skorygować jego porost.

Depilacja laserowa pleców i klatki piersiowej

Depilacja laserowa pleców i klatki piersiowej wybierana jest przez kobiety oraz mężczyzn mających w tych okolicach twarde, ciemne i gęste włosy. Skuteczne usunięcie włosów z miejsc trudno dostępnych do samodzielnej depilacji.

Post Author:

Dodaj komentarz