drLeon – nowoczesne technologie stosowane w produkcji obuwia medycznego!

drLeon – najlepsza przyczepność obuwia medycznego 

Technologie wykorzystane w produkcji nowoczesnego obuwia drLeon sprawiają, że są one niezwykle ergonomiczne i ułatwiają pracę w każdych warunkach. Podstawą rozwiązań zastosowanych w produkcji tej linii obuwia medycznego jest osiągnięcie całkowitego efektu antypoślizgowego. Podeszwa buta doskonale trzyma się stopy oraz świetnie współpracuje z każdym rodzajem podłoża, nawet w przypadku jego zanieczyszczenia wodą lub piaskiem. Cechy te sprawiają, że obuwie marki drLeon polecają lekarze, pielęgniarki i inne osoby pracujące w branżach usług medycznych lub opiekuńczych.

drLeon technologie współpracujące z naturalną aktywnością ludzkiej stopy

Buty drLeon wykonane są z najwyższej jakości materiałów obuwniczych, dzięki czemu stopy nie męczą się i nie przegrzewają nawet podczas wielogodzinnej pracy. Dodatkowo uwzględniono też specyfikę naturalnego ruchu stóp. W konstrukcji butów stworzono specjalne zagłębienie pod piętę, a także – testowane i zaakceptowane przez fizjoterapeutów – podparcie łuku podłużnego zespolone z naturalną, miękką skórą. Użytkownicy obuwia drLeon twierdzą, że dzięki temu powstaje wrażenie stąpania po przyjemnej, delikatnej powierzchni. Palce stóp wspierane są dodatkowo łukiem poprzecznym, wzbogaconym powierzchnią amortyzującą mikrowstrząsy powstające podczas chodzenia. Rozwiązanie to doskonale odciąża kręgosłup i kolana, co przydaje się w każdym zawodzie wymagającym wielogodzinnej aktywności.

drLeon – naturalna skóra z perforacją 

Zaletą obuwia drLeon jest technologia obuwnicza wykorzystująca wyłącznie skórę naturalną. Ponadto cholewkę perforuje się tak, aby mogła następować regularna, swobodna wymiana powietrza ograniczająca pocenie się stóp i umożliwiająca stopie oddychanie. Buty drLeon to w produkt w pełni naturalny, wykonany z najwyższej jakości skóry licowej. Warstwa piankowa masuje stopę, a antypoślizgowa powierzchnia zapewnia pełną swobodę ruchu. Właściwa cyrkulacja powietrza sprawia, że stopy naprawdę oddychają,  a ich skóra pozostaje miękka i wypoczęta.

Obuwie drLeon – w zgodzie z anatomią

Dzięki ergonomii stosowanej konsekwentnie w produkcji butów drLeon stopy są podpierane i odciążane zgodnie z ich naturalną anatomią. Dobrze sprofilowane zagłębienie pod piętę, wzorcowe podparcia łuku podłużnego, poprzecznego i palców, gwarantują odciążenie kręgosłupa i kolan, co jest niezwykle ważnym wsparcie w każdej pracy medycznej, opiekuńczej, ale także i laboratoryjnej lub archiwistycznej. Obuwie drLeon gwarantuje wsparcie właściwej postawy ciała oraz amortyzacji ruchów stawów kolanowych. Warto o tym pamiętać pracując w szpitalu, aptece, hali produkcyjnej, czyli wszędzie tam, gdzie nogi muszą być odciążone i wspierane dobrej jakości materiałami obuwniczymi oraz najlepszymi rozwiązaniami fizjoterapeutycznymi. Buty drLeon są również zaprojektowane w trosce o kondycję skóry stóp, czemu służy dobrze przemyślany krój perforacji, ułatwiający obieg powietrza wewnątrz butów, czyli dotlenienie skóry stóp i zapobieganie powstawaniu obrzęków, odcisków i przesuszeń skóry podczas wykonywanie wielogodzinnej pracy.

Post Author: admin

Dodaj komentarz